חייגו עכשיו: 1599-520-521 
tzameret200@gmail.com

חייגו עכשיו: 1599-520-521 | tzameret200@gmail.com

ליצור קשר

אפשר גם כשיש הפרעות קשב…

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צמרת
המרכז להכשרת מאמנים ומטפלים ב-ADHD

tzameret200@gmail.com
1599-520-521

צמרת
הכשרת מקצוענים
אימון וטיפול ב-ADHD

tzameret200@gmail.com
1599-520-521

שאלות
נפוצות

התכנית של צמרת הינה תכנית הכשרה ייחודית שפותחה בלעדית על ידי צמרת, בשיתוף המאמנות והמטפלות המובילות בישראל באימון וטיפול להפרעות קשב וריכוז. 

התכנית הינה תכנית גאונית ומרשימה ללא ספק, הכוללת בתוכה את כל מה שנחוץ לך כדי להיות מאמנת מומחית ולהתאים פתרון לכל קושי.

התכנית כוללת הכשרה בקואוצ’ינג, ב-CBT וב-NLP ממוקדים להפרעות קשב. בנוסף במהלך ההכשרה נלמדים כלים במיינדפולנס, בביופידבק, ובנוירופידבק, המעניקים זווית נרחבת למאמנות ומאפשרים להן להביא את המתאמנים לתוצאות ברמה אחרת. בנוסף, להשלמת ההכשרה, בצמרת חשבו על כל פרט, ומכיוון והחלום שלנו הוא לראות את הבוגרות שלנו מתפרנסות בכבוד ולא רק רוכשות ידע, מכיל הקורס גם קורס ממוקד וייחודי להדרכה עסקית לשיווק עצמי להקמת קליניקה, העוסק בשאלות כמו-איך יוצרים שיווק מפה לאוזן, מה עושים כשיקר ללקוח, ועוד נושאים חשובים.

התכנית היא בלעדית בישראל ואולי אף בעולם. זהו פרי פיתוח ומחשבה מעמיקה של מרכז צמרת, אשר מתוך חיבור מעמיק לשטח ולבוגרות המסיימות את הקורסים, הגיעו למסקנה שזוהי ההכשרה המתבקשת והמושלמת ביותר. אימון נלפ וסיביטי הינן השיטות המובילות כיום בעולם להצלחתם של מיליונים בכל תחומי החיים, והן שאובות זו מזו ומשלימות זו את זו באופן מושלם.

המרצות שלנו הן מפתחות המודלים בעצמן. בצמרת אין פשרות בעניין המרצים. אנחנו משלמים הון עתק עבור המרצות הטובות בישראל בכדי להעניק את ההכשרה המקצועית ביותר שקיימת בארץ בתחום. המרצות שלנו הן:
לימור רוזמרין, ד”ר איריס ברכוז, ג’ניפר פוני, עירית זיגרון, ד”ר אילנה רייט, ד”ר מירב קלו,

משמרת הקודש והחינוך בבני ברק בראשות הרב ר’ מרדכי בלוי שליט”א מלווה ומאשרת את הקורסים בצמרת, והרב מנחם מנדל שפרן שליט”א אב”ד “הישר והטוב” שליווה את צמרת בראשית דרכה, לפני שנים, ואשתו הרבנית תליט”א, מכירים באופן אישי את הנהלת המרכז, המנוהל על ידי בוגרת בית יעקב יראת שמים השומרת כל העת על רמתו המקצועית מחד ועל רמתו הרוחנית מאידך. ואגב, המקצועיות בצמרת לא באה על חשבון אידישקייט וערכים, והקורסים מועברים במקצועיות מלאה ויחד עם זאת בהתאמה לניואנסים הייחודיים של הציבור החרדי.

ידע זה כוח!

קבלו עדכונים, מידע מקצועי וטיפים למייל:

נגישות
go up

איך לשמור על הבית מבפנים?

מסר מטלטל מצביקה מור שבנו שבוי בידי בחמאס