חייגו עכשיו: 1599-520-521 
tzameret200@gmail.com

חייגו עכשיו: 1599-520-521 | tzameret200@gmail.com

עלינו

איך הכל התחיל
ואיפה אנחנו היום

עלינו

תכירו, צמרת.

הסיפור שלנו...

קצת היסטוריה

צמרת החלה את פעילותה בשנת 2014 כשלוחה החרדית של איק”א – האיגוד הישראלי לקואצ’ינג. במשך כ- 3 שנים הוכשרו בהצלחה בשלוחה החרדית של איק”א מאות מאמנים ומאמנות – קואוצ’רים, גברים ונשים, בבני ברק ובירושלים.

בהמשך, פנו המאמנים/ות בוגרי קורסי האימון להנהלה, וביקשו להתמחות בלימודי אימון לבעלי הפרעות קשב וריכוז. הצורך היה נואש וגלוי על פני השטח:

מקצוע מוכר ונחשב, מציל חיים, אשר רווח כבר שנים רבות בציבור הכללי, ואילו בציבור החרדי לא היה מאמן ADHD אחד לרפואה. זאת כאשר דווקא בציבור החרדי עולם הלימוד והגמרא כה משמעותי ומרכזי, וילדים ונערים שאינם ממצים עצמם במישור הלימודי נופלים בין הכסאות והופכים לנוער בסיכון. גם בעולם הבנות היה הצורך עצום, ונוער נושר וסכנותיו לא פסח אף על ילדות בתי הספר ובחורות הסמינרים.

כך בדיוק, עמוק מתוך השטח הבוער, לפני שיהיה מאוחר, הוקם המרכז החרדי להכשרת מאמנים ומטפלים ב- ADHD – צמרת. כי אימון ל- ADHD הניתן בזמן, בגילאי הילדות וההתבגרות, מונע קשיים רגשיים, תסביכים, מחלות נפש ונשירה ח”ו. ומאז ועד היום, מאות מאמני ADHD שהוכשרו בצמרת עושים מלאכת קודש יומיומית וידיהם מלאות עבודה, כשהצורך העוצמתי במקצוע זה, המודעות וההכרה של אנשי חינוך, מנהלי מוסדות, יועצים, מאבחנים ורופאים, הולכים וגדלים משנה לשנה.

אז מה אנחנו עושים?

בסיעתא דשמיא, במחצית העשור האחרון אנחנו מובילים מהפך ציבורי בתחום ה-ADHD. הכשרנו כבר מאות מאמני צמרת – מאסטרים באימון וטיפול, עם הכלים והשיטות המתקדמות בעולם, שמגשימים את החלום לשנות את החיים של אלפי ילדים ומבוגרים עם ADHD ולהפוך אותם למצליחנים ומאושרים.

ההכשרה בצמרת בתחומי האימון והטיפול ב-ADHD היא משהו אחר. מרכז צמרת חרט על דגלו מקצוענות שיא ברמה שאינה מוכרת בציבור החרדי, על ידי הבאת צמרת המרצים בישראל, המומחים ומפתחי המודולים בעצמם. 

מצמרת יוצאים מאמני ADHD בליגה אחרת. תכנית ההכשרה נבנתה בלעדית בצמרת ע”י מומחים ובכירי האימון, הנלפ והסיביטי ל-ADHD המובילים בישראל!

לא בחינם מעדיפים בתי הספר והסמינרים, הת”תים והישיבות, המכונים וגם המשפחות הפרטיות דווקא את מאמני צמרת; השילוב של מרצים בכירים מהשורה הראשונה, מסלול הכשרה מקיף בלעדי ושיטות עדכניות המובילות בעולם הופכים את מאמני צמרת למאסטרים בתוך פחות משנה

החזון שלנו

לתת מענה ופתרונות לאלפי ילדים ומבוגרים מתמודדים בישראל ובעולם. אנחנו כאן כדי להכשיר את הדור הבא של מאמנים ומטפלים מומחים להפרעות קשב, שישנו את התפיסה הכלל עולמית להפרעה, ובראשם כל מי שיבוא אליהם לאימון, טיפול והדרכה. אנחנו שואפים ללמד את הכלים העדכניים ביותר מהשיטות המובילות בעולם ליצירת שינויים בזמן קצר בחייהם של מאותגרי קשב. ביחד נלמד את העולם ואת המתמודדים, כי הם זכו במתנה שמצעידה את העולם קדימה.

אנו כאן כדי להפוך להם את הפרעת הקשב למתנה, ולאפשר להם איכות חיים מיטבית ותחושת מסוגלות והצלחה,
הן במסגרות הלימודים והן בחייהם האישיים.

למה צמרת?

אנחנו כאן כדי להכשיר כמה שיותר מאמנים ומטפלים להפרעות קשב
כדי לתת מענה לאלפי ילדים ומבוגרים הסובלים מ-ADHD ולשנות להם את החיים לטובה,

אות

מובילים
במקצוענות

מרצים
מספר 1 בארץ

שנים
של הצלחות

סטאז’ בליווי
סופרויז’ן

תוכנית לימודים
מקיפה ובלעדית

מאות בוגרים
מקצוענים

הנהלה חרדית
בפיקוח רבנים

תעודה
מקצועית

המרצים בצמרת

לימור רוזמרין

לימור רוזמרין

מאמנת בכירה

מאמנת בכירה ומדריכת ,ADHD בחינוך, מאמנת מומחית לאימון ילדים ומתבגרים בעלי M.A בעלת תואר מאמנים מוסמכת (סופרוויזרית) מטעם לשכת המאמנים, מתנדבת בעמותת "קוים ומחשבות" הפועלת בעברה מנהלת בי"ס, וכיום .NLP Practitioner למען זכויותיהם של ילדים עם הפרעת קשב, ומנחת מנחה קבוצות מנהלי בתי ספר בראשית דרכם מטעם משרד החינוך. מרצה בכירה בתחומי החינוך, האימון, וקורסי הכשרת מאמני ילדים. מנהלת קליניקה פרטית לילדים ומתבגרים בעלי הפרעות קשב. בעלת ניסיון, ידע מצטבר וכלים אימוניים ופדגוגיים של למעלה מ 20- שנה.

ד

ד"ר איריס ברכוז, PH.D.

פסיכולוגית חינוכית מומחית

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת CBT ומדריכה מוכרת מטעם איט”ה, חברה בוועד איט”ה, מאמנת בכירה לבעלי הפרעת קשב, מדריכה מוסמכת מטעם לשכת המאמנים בישראל. איריס מפתחת גישת האימון הקוגניטיבי-התנהגותי לטיפול והתערבות בילדים, מתבגרים ומבוגרים עם ADHD, לקויות למידה ובעלי פחדים וחרדות. היא עוסקת בטיפול בילדים, מבוגרים והורים בעלי הפרעת קשב וריכוז, חרדות וקשיים חברתיים. בנוסף, היא מנהלת את המרכז לאימון וטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ברמת גן. במסגרת המרכז מתקיימות קבוצות הורים, סדנאות והשתלמויות לאנשי מקצוע בנושא הפרעת קשב וריכוז, חרדות, קשיים חברתיים וגישת האימון האישי וה-CBT להתמודדות עם הקשיים הנ”ל. איריס בעלת ניסיון בהוראת הנושא בתכנית ההכשרה לפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית של מרכז חוסן, ביה”ס ל-CBT של עופר פלד, התכנית החרדית לפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית לילדים ובני נוער, מכון “מופ”ת”, כנס הפסיכולוגים החינוכיים”, שירותים פסיכולוגים חינוכיים ברחבי הארץ, “המדרשה הארצית לפסיכולוגים חינוכיים” ועוד. איריס מטפלת CBT מוסמכת ומדריכת CBT מטעם איט”ה, מאמנת בכירה ומדריכה מוסמכת מטעם לשכת המאמנים בישראל ובעלת תואר SCAC – Senior Certified ADHD Coach – של הארגון הבינלאומי של מאמני ADD: IAAC. בנוסף, מפתחת כלים ומשחקים טיפוליים.

ג’וי מרוז ופולינה שטרן

ג’וי מרוז ופולינה שטרן

מנהלות לטפל בעסק

לטפל בעסק-הבית ללימודי הקמת קליניקה וניהולה, המנוהל בהצלחה רבה על ידי ג’וי מרוז ופולינה שטרן. בקורסים שהם מעבירות לומדים לשווק בדרך שמתאימה לך, למקצוע הטיפולי שבחרת, למטופלים שלך ולקליניקה שלך, ולהרגיש נוח עם זה – בלי להרגיש לא נעים, בלי להתפתל ובלי ללכת לאיבוד בין אינסוף האפשרויות. גישת השיווק הייחודית שלנו מאפשרת לך לקדם את הקליניקה, להרחיב את מעגל הלקוחות והמטופלים ולהגיע לתוצאות ולצמיחה באופן שתואם את תפיסת העולם שלך ומבלי לוותר על הגינות, יושרה ואתיקה מקצועית. ​זה אפשרי. אלפי בוגרים של “לטפל בעסק” כבר יודעים את זה.

גב' דפנה רטר

גב' דפנה רטר

מייסדת ומנהלת מכללת רטר

ב’ דפנה רטר, מייסדת ומנהלת מכללת רטר עם אמיר בעלה. בעלת דרגת NLP Master Trainer מטעם NLPUniversity. מאמנת אישית המתמחה ב-ADHD, מדריכה (סופרויז’רית) מוסמכת, לשעבר, מטעם לשכת המאמנים. בעלת קליניקה לטיפול בילדים ונוער בביתה שביודפת. כתבה עד כה 17 ספרים וחוברות לימוד בתחום ה-NLP והדמיון המודרך ונחשבת לכותבת הפורה ביותר בתחום בארץ. לפני כעשור החלה לפתח מודל לטיפול בילדים, והמודל הבשיל לפני כשבע שנים לכדי קורס המכשיר מטפלי NLP לעבודה עם ילדים, בני נוער ואלו המתמודדים עם ADHD. בעלת תואר בעבודה סוציאלית, ואמא לחמישה. מכללת רטר הינה המכללה הוותיקה והראשונה בישראל ללימודי נלפ וניתן לומר בוודאות כי מעל 90% ממנחי הנלפ הגדולים בישראל הוכשרו על ידי דפנה ובעלה ועל ידי מכללת רטר שבניהולם.

יואב אופק,

יואב אופק,

MCIL מדריך מוסמך ומאמן בכיר

חבר הוועד המנהל יו"ר הוועדה המקצועית-לשכת המאמנים בישראל. מנחה ומרצה בתחומי מציאת, שיפור ופתרון קונפליקטים בזוגיות, הורות, משפחה ו-ADHD. מרצה ומנחה סדנאות וקורסים לצוותים בעיצוב התנהגות, דרכי חינוך והפרעות קשב וריכוז. מנהל תחום הסמכות וחבר סגל המנחים-ביה"ס להכשרת מאמנים Ambition במכללת וינגייט. מנהל תחום הסמכות- בית הספר להכשרת מאמנים "קוד האימון" (מבית "הקוד המנצח"-אלון אולמן).מק מוביל ומנחה קורסי התמחות להכשרת מאמנים באימון למערכות יחסים בשילוב NLP מפתח ומוביל תכנית "מפתחות להצלחה" לשיפור תקשורת והעצמה של ילדים ובני נוער בבתי"ס יסודיים. בוגר מכון אדלר ומסלול פסיכותרפיה ממוקדת טראומה של נט"ל ואוניברסיטת ת"א.

ד

ד"ר גיל מאור

מנתח התנהגות ופסיכותרפיסט CBT

בוגר תואר שלישי של אוניברסיטת קרמינולוג, מנתח התנהגות ופסיכותרפיסט CBT – בוגר תכניות ההכשרה של אוניברסיטת בר אילן. חוקר ומרצה באקדמית גליל מערבי ומכללת תל חי. בין נושאי מחקריו- היבטים נויורו-פסיכולוגים של תפקודים קוגנטיביים ולמידה, הסתגלות חברתית וסכמות פונקציונאליות של ילדים ונוער. ד"ר גיל מאור הינו בנוסף מטפל ומנהל מכון ד"ר קשב בעכו. ד"ר מאור חבר בחברה הישראלית להפרעות קשב ובאיט"ה- איגוד המטפלים הקוגנטיבי-התנהגותי. פיתח תכניות עבודה לחינוך הקדם-יסודי במחוז חיפה, ולפעוטות במסגרת מעונות יום. בעל 15 שנות ניסיון באבחון וטיפול בילדים ובני נוער בתחומי לקויות למידה, חרדה, הפרעות הסתגלות, נשירה והפרעת קשב. לימד בתכניות הכשרה של טיפול CBT בהפרעת קשב באוניברסיטת בר אילן ותל השומר.

דוב רויטמן

דוב רויטמן

Trainer NLP - מנחה ומטפל בכיר בדמיון מודרך

את הכשרתו בקואוצ'ינג ומודלינג ב-NLP קנה באוניברסיטת קליפורניה. הרצה והכשיר מטפלי נלפ לדרגות פרקטישנר ומאסטר באוניברסיטת בר אילן במשך 8 שנים. דוב מומחה בהנחייה וטיפול בילדים נוער ומתבגרים בעזרת דמיון מודרך ו– NLP פיתח שיטת טיפול בנלפ אשר מלמד ב 10 השנים האחרונות, והקים את מכללת Academy Kids NLP - המכללה הראשונה בישראל להכשרת מטפלי נלפ לילדים ונוער ובעלי הפרעות קשב.

ידע זה כוח!

קבלו עדכונים, מידע מקצועי וטיפים למייל:

נגישות
go up

איך לשמור על הבית מבפנים?

מסר מטלטל מצביקה מור שבנו שבוי בידי בחמאס